Listopad 2008

anketa 2

30. listopadu 2008 v 12:37
noo druha anketa

anketa 1

30. listopadu 2008 v 12:37
nooo

obr. mix pohiblive

29. listopadu 2008 v 11:18

deidara vs. gaara

29. listopadu 2008 v 11:06 Videá

preklad z naruta

29. listopadu 2008 v 11:00
akatsuki-cerveni mesiac
orochimaru-osemhlavi had
kakashi (stari japonski slovnik)-strasiak
hatake-poorane pole
sensej-ucitel
choji-motil
___________________________________
shika-cierna
ZAKLADNE SLOVA!!!
kinichi va-dobri den
sayonara-dovidenia
arigato-dakujem

tenten

28. listopadu 2008 v 20:31 Anime
TenTen je kunoichi zo Skrytej Listovej dediny. V akadémii zmaturovala v dvanástich rokoch a dostala sa do tímu Gai spolu z Hyuuga Nejim a Rock Leem. Rovnako ako Neji je TenTen otrávená z podivných zvyklostí Leeho a Gaia a z toho ako si dávajú prehnané ciele a "silu mladosti". Jej snom je stať sa skvelou kunoichi rovnako ako Tsunade. Narozdiel od Naruta a jeho spoločníkov sa TenTen a jej tím rozhodli zúčastniť Chuuninskej skúšky až o rok neskôr.
TenTen taktiež perfektne mieri. Iba málokedy sa stane, že by netrafila svoj cieľ. Preferuje boj na diaľku pomocou zbraní, ktoré dokáže vyvolať pomocou zvitkov. Počas Chuuninskej skúšky bola TenTen vybratá pre boj proti Temari. V boji dokonca použila aj špeciálnu techniku Soushouryuu, čo znamená niečo ako "dračie dvojčatá". Touto technikou dokáže vyvolať obrovské množstvo zbraní, ktoré z výšky hodí po svojom protivníkovi. Ale TenTen mala smolu, keďže Temari ovláda vietor a teda dokázala odfúknuť všetky jej zbrane. Po tom, čo ju Temari porazila ju ešte odhodila na zem a nazvala ju "vrecom odpadkov".
Taktiež si veľmi váži svojich tímových partnerov a silne verí v Nejiho schopnosti. Často s ním trénuje, dokonca ho pripravovala na boj proti Narutovi. Nechcelo sa jej veriť, že by Neji mohol niekedy prehrať s Narutom. Rovnako ako jej tímoví partneri, TenTen nosí čínsky štýl oblečenia, vlasov a aj mena.
V Shippuudene sa TenTen stane Chuuninom. Na chrbte má obrovský zvitok, ktorý keď si rozvinie, tak z neho dokáže vyvolať akúkoľvek zbraň alebo použiť rôzne techniky. Ukázala aj svoju vylepšenú techniku "Soryuu Tensakai", čo znamená dvojitý drak - drvivá deštrukcia. Touto technikou pošle obrovský počet zbraní na protivníka, čím dokázala poraziť aj svojho klona.

pein

28. listopadu 2008 v 20:30 Anime
Pein je vůdce Akatsuki ze Skryté Deštné. V týmu je s Konan. Má unikátní Doujutsu Rinnegan, které mu umožňuje mít 6 těl. Také může ovládat všechny elementy chakry.
Pein byl kdysi sirotkem z Deštné jménem Nagato. Bojoval (nevim jak by se to mělo jinak napsat, tohle je trochu přehnaný) spolu s Konan a Yahikem proti Deštné. Jednou je objevil Jiraiya, který se jich ujal a rozhodl se je naučit nějaká jutsu. Nagato měl v té době vždy oči zakryté vlasy, takže jeho Rinnegan nebyl vidět. Často také brečel, protže chtěl ochránit své přátele za každou cenu, ale nemohl, protože byl slabý. Jiraiya mu tedy řekl, že musí zmoudřet. Brzy na to, když Nagato šel s Yahikem a Konan někam (asi pro jídlo), přepadli je ninjové z Kamenné vesnice. Konan utekla a běžela za Jiraiyou. Když se dostali zpět, ninjové už byli mrtví a nad nimi stál Nagato (obrázek nahoře). Jiraiya tak zjistil, že Nagato má Rinnegan Trénovali spolu ještě několik dalších let a skupince se podařilo porazit Jiraiyův stínový klon. Jiraiya si řekl, že už jsou dost silní a odešel. Neví se co se stalo do té doby než začal Naruto, ale Yahiko byl zabit a Nagato se stal Peinem a vůdcem Akatsuki. Získal také všechna svá současná těla. Co udělal se svým původním se neví.
Jako Pein se Nagato úplně zmněnil. Nikdy nedával najevo lítost a nikdy neprohrál. Lidé kolem začali věřit, že Pein je bůh. Spolu s Konan se stali Akatsuki, aby zachránili svět. Jak, je vysvětleno v info o Akatsuki. Pein Akatsuki hodně pomáhá tím že dokáže vyvolat sochu boha smrti do které se ukládají démoni (zajímalo by mně jak je chatli před tím). Dokáže také udělat astrální projekci, díky které nemusí všichni chodit na jedno místo, stačí je projekce. Hodně pomáhá také technika zvaná Shouten, tím může někdo dát svojí chakru (stačí část) do jiného těla, nad kterým získá kontrolu. Poslední dobou se začali dávat Akatsuki do pohybu, hlavně po tom, co byl přijat Tobi. Pein se později vydal pro Naruta, ale střetl se s Jiraiyou. Jiraiya padl (nebudu vám tu vysvětlovat souboj), ale zjistil Peinovo tajemství a odeslal ho do Konohy.
Pein má všechna svá těla v tajné místnosti v nejvyšší věži Deštné (které také vládne, zbyli v ní jen rebelové, protže zbytek vesnice Pein vyvraždil, ale ani ti neví, jestli Pein skutečně existuje). Řekla bych, že kdyby se tam někdo vloupal a všechna by zabodl a Pein by byl jinde, bylo by asi po něm.
Peinova těla:
1. tělo - Yahikovo tělo
Tohle tělo pein používá nejčastěji. Je to dospělý Yahiko, jeho nejlepší přítel. Neví se, proč si ho Pein vzal. Používá ho při vyvolávání sochy, může také díky němu detekovat chakru pomocí vody (což se mu v Deštné opravdu hodí, protože tam pořád prší).
2. tělo - tělo ninjy z Fuuma klanu
Toto tělo patřilo kdysi ninjovi z Fuuma klanu, který jednou napadnul Jiraiyu. Jiraiya mu uděla silný vrip přes čelo, takže tam má teď jizvu. Toto tělo použil Pein zezačátku proti Jiraiyovi. Má největší zásobu summonů. Všichni summoni mají také Rinnegan.
3. tělo - tělo ninjy z Vodopádové
Toto byl kdysi vodopádový ninja. Tělo specializuje na útoky zblízka, je velmi dobré v Taijutsu. toto tělo Jiraiya oslepil.
4. tělo
Toto tělo vypadá že dokáže oživovat mrtvé. Oživilo tak tři těla, která Jiraiya předtím zabil.
5. tělo
Tohle tělo mohlo vystřelovat části těla. Na Konoze píšou, že to byl loutkař, ale já jsem četla, že byl celý jako střela.
6. tělo - tělo ninjy z Travnaté
Toto tělo patřilo kdysi ninjovi z Travnaté vesnice. Má schpnost absorvovat chakru a útoky založené na elementech.
7. tělo - kunoichi
Toto tělo získal Pein po tom, co Jiraiya zabil jeho 2. tělo. Je to jediné ženské tělo a zatím jsou jeho vlastnosti neznámé, neví se ani kdo to je.

konan

28. listopadu 2008 v 20:24 Anime
Konan je jedinou ženou v Akatsuki. Je z deštné vesnice a je v týmu s Peinem. S Peinem je už dost dlouho, je to jedna z mála žijícíh osob z Peinovy minulosti. Kdysi bojovala s Peinem (tehdy byl Pein ještě Nagato) a Yahikem proti deštné. Potkal je tam Jiraiya, Tsunade a Orochimaru. Jirayiya začal děti trénovat, aby se vůbec ubránili. Později se Konan stala společně s Peinem Akatsuki. Má modré vlasy a bílou (asi papírovou) květinu ve vlasech.
Konan bojuje s různými papírovými jutsu, sama se dokáže také na papír promněnit. Sama věří že ona je anděl nebo boží posel, protože se říká, že Pein je bůh, takže si občas dělá papírová křídla.
Nosí prsten se znakem Bílá na pravém prostředníčku.

itachi uchiha

28. listopadu 2008 v 20:22 Anime

jmeno-itachi uchiha
klan-uchiha
hodnost-třída S
kekkei genkai-sharingan
narozeniny-9.června
vzhled-výška 175,2 vaha 57,1 ma černé vlasy a oči
itachi dokončil akademii jako nejlepší student v sedmi letech v osmi ovladal sharingan,v deseti letech se stal chuuninem a ve třinacti se stal vudcem anbu ve skryte listové.Nyní je hledaný ninja.
obavy-itachi se obaval v 17 letech orichimara protože na nej měl zalusk že jeho tělo použije jako novou schranku pro svou duši ale itachi zesilil a tak si orichimaru musel najít jinou obět což je sasuke uchiha
osobnost-všichny myslí že je itachi chladnokravný vrach že zabije každeho kdo se mu postaví do cesty,ale to není pravda, i když mu kurenai,kakashi,asuma stojí v jeho cíli a ma šanci zabít kurenai tak jí jenom zraní aby si to pomatovala také mohl jednoduše zabít sasukeho a kakashiho ale on je jen zraní tak aby viděli jeho moc
city-jak se zda tak itachi ma celkem rád sveho partnera kisameho protože mu řekl že nechce aby se zbytečné zranil v souboji proti kakashimu
význam jmena-itachi znamena lasička. lasičky jsou špatným znamením znamenají smůlu a smrt.
hlašky
1.pošetilí maličký bratře,jestli si přeješ mě zabít,nenavidet mě,zhnusit si mě a přežít nehezkým spůsobem,tak běž,běž a přilkni k životu.a pak,jednou,až budeš mít oči jako mám já,tak teprve pak přijď
2.nema smysl žít když se nacítíš živý
3.jsi slabý!A proč jsi slabý?Protože tyi chybí nenavist.
Techniky:
Sharingan
Mangekyou Sharingan (Kaleidoskopický Sharingan)
Amaterasu (Zářící nebe)
Tsukuyomi (Snící čtenář)
Kage Bunshin no Jutsu (Stínový klon)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Velkolepý Fireball)
Kage Bunshin Daibakuha (Stínový klon - Velká exploze)
Magen: Kyouten Chiten (Démonická iluze: Zrcadlové prohození Nebe a Země)
Suiton: Suigadan (Voda: Střela vodního tesáku)

kakuzu

28. listopadu 2008 v 20:21 Anime
Kakuzu je člen Akatsuki ze Skryté Vodopádové. Je v týmu s hidanem, s ním se ale často hádá, protože je pomalý. Kakuzu, jak sám řekl, žije jen pro peníze ( není to pouze výmysl fanartů). Všude jen hledá možnosti jak získat peníze. Také často dostává záchvaty vzteku a snaží se roztrhat všechny v okolí, už tak zabil pár svých společníků. Právě z tohoto důvodu mu byl přidělen Hidan, protže je nesmrtelný.
Sám Kakuzu nemá k nesmrtelnosti moc daleko, má totiž pět srdcí. Jeho tělo je tvořeno z černých nití. dokáže tak oddělovat různé části svého těla a bojovat s nimi na velkou vzdálenost nebo prodnout nepřítele. Dokáže takhle taky sebe rozdělit na několik dalších právě díky pěti srdcím. Své nitě také může používát aby Hidanovi opět připevnil nějakou část těla, použil to taky na Deidarovi ruce.
Kakuzu zemřel v boji proti Týmu 10 (místo Asumy tam byl Kakashi), Narutovi a Sakuře. Kakashi mu zničil dvě srdce, Chouji jedno a Naruto dvě (najednou).
Kakuzu nosim na levém prostředníčku prstem se znakem Sever.

hiden

28. listopadu 2008 v 20:19 Anime
Hidan je člen Akatsuki z neznámé vesnice. Nejvíc se podobá říční, deštné a mlžné (tvarem čárek). Je v týmu s Kakuzem. Není s ním ale moc rád, věčně se hádají hlavně kvuli tomu že Hidanovi všechno trvá dlouho díky jeho rituálům a Kakuzu zase bojuje jen kvuli peňezům. Také jako jediný nerespektuje vůdce Akatsuki. Je dost sprostý (podle mně i víc než Tayuya)
Hidan uctívá náboženství Jashina - boha smrti. V boji používá kosu se třemi čepelemi. s ní musí zasáhnout soupeře a začne tak rituál, všechno co se stane Hidanovi se stane i soupeři. Hidan může tak klidně i zabít své soupeře (jak se mu povedlo s Asumou), protože sám je, dalo by se říct, nesmrtelný. Může klidně přít o hlavu, být probodnut do srdce a stále žije dál. Také kvuli své nesmrtelnosti je v týmu zrovna s Kakuzem, Kakuzu všechny ostatní společníky zabil v záhvatu vzteku.
Právě teď je Hidan neschopný boje, Shikamaru ho nechal vybouchnout, takže se rozletěl na několik částí, a zasypal ho v hluboké jámě v lese klanu Nara.
Hidan nosí prsten se znamek Tři.
/*

tobi

28. listopadu 2008 v 20:17 Anime
Tobi je nejnovější člen Akatsuki. Jeho čelenka neni vidět, takže se neví z jaké j vesnice. Nejdřív ho trénoval Zetsu, když byl zabit Sasori, Tobi získal jeho prsten a stal se Akatsuki. Měl doplnit Sasoriho, takže byl v týmu s Deidarou. Toho neustále štve, celkově je Tobi takový přihlouplý (a v japonštině má božskej dabing XD). Nosí zvláštní masku přes obličej, je vidět jenom jeho levé oko. V manze už bylo několikrát vidět, že v tom oku má Sharingan.
Tobi zatím moc nebojoval, teprve v posledních dílech (380+). Používá jakési jutsu, kterým se dokáže přemisťovat, může přemístit klidně i jen část svého těla. Na místě je okamžitě, je dokonce rychlejší než Zetsu (kterému jednou vynadal jak je pomalý).
Tobi nosí prsten po Sasorim - Koule na levém palci.

sasori

28. listopadu 2008 v 20:13 Anime
Sasori je členem Akatsuki. Je ze skryté Písečné. Říká se mu Akasuna no Sasori (škorpion z červeného písku) a je to mistr v loutkovém umnění. Často se převlíká za svou loutku Hiruko, sám ale je také loutka, jediná část z lidského těla, která mu zůstala je srdce, to je také jeho jediná zranitelná část. V týmu byl s Deidarou. Oba se považovali za umělce, ale hádali se o tom, co je opravdu umnění. Podle Sasoriho to byly právě loutky, protože vydžely věky. Podle Deidary to byly jeho výbušná zvířátka, jako krátký a intensivní zážitek. Sasori taky nesnášel, když musel na někoho čekat. I když vypadá mladě, je mu ve skutečnosti kolem 40, ale nezestárl od svých dvaceti let, protože se předělal na loutku.
Sasori nejčastěji bojuje jako Hiruko - loutka, ve které je oblečený a k boji používá velký "jazykový" ocas. Tento ocas je otrávený, jed zabíjí asi po třech dnech, kdo je zasažen, během pár minut ztrácí vědomí. Když tato loutka selže, vyvolá si loutku Sandaime Kazekageho, kterého předtím porazil a jutsu Hitokugustu ho promněnil na loutku se všemi jeho vlastnostmi i chakrou. Jako další používá Akahigi - Hyakki no Souen kterým vyvolá 100 loutek, kteří byly také nejdřív lidé, ale všichni byli poražení a promněněni v loutky. Jak už jsem napsala před chvílí, Sasroi je také loutka. Bojuje společně s jeho 100 loutkami. Má velká čepelová křídla a "hadici" v břiše. Všechny jeho části jsou otrávené.
Sasori byl zabit v boji proti Chyio a Sakuře loutkami, které sám před lety stvořil a věnoval Chyio, která byla jeho babičkou.
Nosil prsten se znakem Koule na levém palci.
//

deidara

28. listopadu 2008 v 20:06 | Yizzy |  naruto
Deidara je člen Akatsuki z Kamené. Byl v týmu se Sasroim, po jeho smrti byl s Tobim. Deidara má v dlani další pusu a to na každé ruce. Sám sebe považuje za velkého umnělce, jeho nejlepší hláška je "Umnění je výbuch!". Díky tomu se taky neustále hádali se Sasorim, který měl zcela opačný názor. Deidara má dlouhé blonďaté vlasy, vždycky má culík a jednu stranu obličeje překrytou vlasy. Pod nimi je na oku něco jako dalekohled.
Deidara používá v boji svou výbušnou hlínu, kterou formuje do různých podob (ptáčci, pavoučci, kobylky, draci...), dokáže jí zvětšovat nebo jí používat jako dopravní prostředek. Většinou začíná pouze s ptáčky a pavoučky, teprve pak přichází z něčím větším. Nejslabší z toho je asi Kibaku Nendo - C2. Deidara udělá tak obrovského draka (malého, ale zvětší ho), který se vznese do vzduchu. Zároveň se jeho část promnění na pozemní miny, které někdo (hlkavně Tobi) zasadí do země. Při boji proti Gaarovi použil Kibaku Nendo - C3 , neboli jeho specialitu (ale to je asi všechno). Udělá něco jako slepice a to hodně zvětší (skoro to zastínilo Písečnou svou šířkou). další je Kibaku Nendo - C4, to nedělá z rukou, ale z vlastní pusy. Vytvoří něco jako svůj klon, který opět zvětší a vybuchne na tisíce malých pavoučků. Jeho nejsilnější jutsu je Kibaku Nendo - Kyuukyoyu Geijutsu. Tohle jutsu používá Deidara pouze když všechno selže, protože ho stojí život. Deidara má jednu pusu i na srdci, do té nacpe všechnu zbývající hlínu a prostě vybuchne. Výbuc je velmi silný, zabil i Mandu a je vidět hodně daleko. Exploze má dosah 10 kilometrů.
Deidara se do akatsuki nedostal moc dobrovolně, přišli si pro něj Sasori, Itachi a Kisame. Deidara měl do Akatsuki vstoupit, pokud ho porazí Itachi. Deidara proti němu používal své výbušné umnění, ale Itachi vše viděl Sharinganem a Deidara nakonec prohrál. Po zbytek svého života se učil bojovat proti Sharinganu, všechno využil v boji proti Sasukemu. Jeho poslední slova před tím než vybouchl byla něco jako."Už nechci nikdy vidět oči, které nevidí mé umnění!". Taky říkal něco jako "Tobi, je mi to líto, ale tebe to taky zabije!" s velkým usměvem.
Deidara nosil prsten se znakem modrá/zelená na pravém ukazováčku.

akatsuki

28. listopadu 2008 v 17:46 | Yizzy |  naruto
Akatsuki je malá desetičlenná organizace silných ninja kriminálníků, kteří se snaží ovládnout svět. Všichni jsou třídy S a všichni jsou, np, dost hledaný :-). Členem aktsuki je i Sasukeho bratr Itachi.
Jejich plán na ovládání světa je docela jednoduchý. Prvním krokem je získat peníze. (tady asi všichni potřebujou jenom peníze). Druhý krok je vyvolat války mezi vesnicemi a z akatsuki udělat nejlevnější žoldáky. Získají tak monopol válek. Konečný třetí krok je ovládnutí světa.
Pein mluvil o plánu také trochu jinak - dá lidem nejmocnější zbraň - mocné kinjutsu čerpající sílu z chycených bijuu (ocasatí démoni) které dokáže smést i Konohu. Lidé by si měli uvědomit jak je válka strašná věc a měli by toho nechat zavládne tak mír, ale je to vlastně mír naprostým zničením.
V současné době Akatsuki chytají démony potřebné pro Kinjutsu, v době Shippuudenu se dali docela do pohybu, už mají chyceného Jednoocasého, Dvou, Tří, myslím že i čtyřocasého a asi ještě dva další. Teď zrovna mají spadeno na Naruta.
!!!SPOILER!!!
Teď jsou pouze 4 členové Akatsuki, mrtví jsou Hidan, Kakuzu, Sasori, Deidara, Itachi a Orochimaru, živí jsou Pein, Konan, Tobi (je zde místo Sasoriho), Kisame (ale nevim jak dlouho, posledně bojoval a boj vůbec neukazujou) a Zetsu.
!!!KONEC SPOILERU!!!
Akatsuki kdysi založil Madara Uchiha (nevim proč, nějak si to nepamatuju) a teď je vede Pein.
Orochimaru byl dříve také členem Akatsuki, ale odešel po tom co bojoval s Itachim aby získal jeho tělo (a přišel o ruku) (doslova).
Význam jména Akatsuki: Aka - červený Tsuki - měsíc
Vybavení Akatsuki:
Každý člen Akatsuki nosí Černý plášť s červenými mraky a vysokým límcem, který částečně kryje jejich tvář. Pod pláštěm nosí tradiční oblečení své vesnice. Jejich čelenka je předráplá aby bylo poznat z jaké jsou vesnice ale také aby se vědělo, že nezdílejí stejné myšlenky jako vesnice. Aby jim nebylo vidět do tváře tak také nosí bambusové klobouky (kasa), které ale mají pouze při cestování. Při boji si je sundavají. Každý člen Akatsuki má také svůj vlastní prsten. Každý z nich ho má na jiném prstu a každý má jiný znak. Na tom prstu na jakém mají prsten také stojí pří zapečeťování. Když se někdo chce dostat do Akatsuki tak musí získat prsten od mrtvého člena.