akatsuki

28. listopadu 2008 v 17:46 | Yizzy |  naruto
Akatsuki je malá desetičlenná organizace silných ninja kriminálníků, kteří se snaží ovládnout svět. Všichni jsou třídy S a všichni jsou, np, dost hledaný :-). Členem aktsuki je i Sasukeho bratr Itachi.
Jejich plán na ovládání světa je docela jednoduchý. Prvním krokem je získat peníze. (tady asi všichni potřebujou jenom peníze). Druhý krok je vyvolat války mezi vesnicemi a z akatsuki udělat nejlevnější žoldáky. Získají tak monopol válek. Konečný třetí krok je ovládnutí světa.
Pein mluvil o plánu také trochu jinak - dá lidem nejmocnější zbraň - mocné kinjutsu čerpající sílu z chycených bijuu (ocasatí démoni) které dokáže smést i Konohu. Lidé by si měli uvědomit jak je válka strašná věc a měli by toho nechat zavládne tak mír, ale je to vlastně mír naprostým zničením.
V současné době Akatsuki chytají démony potřebné pro Kinjutsu, v době Shippuudenu se dali docela do pohybu, už mají chyceného Jednoocasého, Dvou, Tří, myslím že i čtyřocasého a asi ještě dva další. Teď zrovna mají spadeno na Naruta.
!!!SPOILER!!!
Teď jsou pouze 4 členové Akatsuki, mrtví jsou Hidan, Kakuzu, Sasori, Deidara, Itachi a Orochimaru, živí jsou Pein, Konan, Tobi (je zde místo Sasoriho), Kisame (ale nevim jak dlouho, posledně bojoval a boj vůbec neukazujou) a Zetsu.
!!!KONEC SPOILERU!!!
Akatsuki kdysi založil Madara Uchiha (nevim proč, nějak si to nepamatuju) a teď je vede Pein.
Orochimaru byl dříve také členem Akatsuki, ale odešel po tom co bojoval s Itachim aby získal jeho tělo (a přišel o ruku) (doslova).
Význam jména Akatsuki: Aka - červený Tsuki - měsíc
Vybavení Akatsuki:
Každý člen Akatsuki nosí Černý plášť s červenými mraky a vysokým límcem, který částečně kryje jejich tvář. Pod pláštěm nosí tradiční oblečení své vesnice. Jejich čelenka je předráplá aby bylo poznat z jaké jsou vesnice ale také aby se vědělo, že nezdílejí stejné myšlenky jako vesnice. Aby jim nebylo vidět do tváře tak také nosí bambusové klobouky (kasa), které ale mají pouze při cestování. Při boji si je sundavají. Každý člen Akatsuki má také svůj vlastní prsten. Každý z nich ho má na jiném prstu a každý má jiný znak. Na tom prstu na jakém mají prsten také stojí pří zapečeťování. Když se někdo chce dostat do Akatsuki tak musí získat prsten od mrtvého člena.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yizzy Yizzy | E-mail | Web | 28. listopadu 2008 v 17:50 | Reagovat

vitajte na mojom blogu prosim vas o to abi ste komentare pisali uplne dole dobre dakujem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama