sasori

28. listopadu 2008 v 20:13 |  Anime
Sasori je členem Akatsuki. Je ze skryté Písečné. Říká se mu Akasuna no Sasori (škorpion z červeného písku) a je to mistr v loutkovém umnění. Často se převlíká za svou loutku Hiruko, sám ale je také loutka, jediná část z lidského těla, která mu zůstala je srdce, to je také jeho jediná zranitelná část. V týmu byl s Deidarou. Oba se považovali za umělce, ale hádali se o tom, co je opravdu umnění. Podle Sasoriho to byly právě loutky, protože vydžely věky. Podle Deidary to byly jeho výbušná zvířátka, jako krátký a intensivní zážitek. Sasori taky nesnášel, když musel na někoho čekat. I když vypadá mladě, je mu ve skutečnosti kolem 40, ale nezestárl od svých dvaceti let, protože se předělal na loutku.
Sasori nejčastěji bojuje jako Hiruko - loutka, ve které je oblečený a k boji používá velký "jazykový" ocas. Tento ocas je otrávený, jed zabíjí asi po třech dnech, kdo je zasažen, během pár minut ztrácí vědomí. Když tato loutka selže, vyvolá si loutku Sandaime Kazekageho, kterého předtím porazil a jutsu Hitokugustu ho promněnil na loutku se všemi jeho vlastnostmi i chakrou. Jako další používá Akahigi - Hyakki no Souen kterým vyvolá 100 loutek, kteří byly také nejdřív lidé, ale všichni byli poražení a promněněni v loutky. Jak už jsem napsala před chvílí, Sasroi je také loutka. Bojuje společně s jeho 100 loutkami. Má velká čepelová křídla a "hadici" v břiše. Všechny jeho části jsou otrávené.
Sasori byl zabit v boji proti Chyio a Sakuře loutkami, které sám před lety stvořil a věnoval Chyio, která byla jeho babičkou.
Nosil prsten se znakem Koule na levém palci.
//
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klikni

tu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama